قوانین و مقررات سایت

هر اجتماع نیازمند وجود قوانین و مقررات مدون و مشخصی می باشد که براساس آن حدود مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه باید تعیین گردد. این قوانین باعث می شود تا در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن حوزه تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. جوامع مجازی اعم از وبلاگها و شبکه های اجتماعی و ... نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند.قواعد و قوانین زیر نیز مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت قابلمه می باشد که عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و شرایط آن می باشد.این قوانین در قالب توافقنامه زیر ارائه گردیده است:

توافقنامه

متن حاضر متعلق به سایت قابلمه می باشد و علاوه بر مفاد زیر بعنوان یک سایت ایرانی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن حاکم است.

الف: شرایط عضویت

عضویت در سایت قابلمه تابع شرایط خاص نمی باشد ولیکن از آنجائیکه مدیریت سایت قابلمه تمامی تلاش خود را جهت فراهم سازی محیطی سالم، پرنشاط و پرمحتوی جهت ارتقاء فرهنگ شبکه های اجتماعی نموده ، پایبندی به این آرمان را شرط عضویت خود در سایت قرار داده است و از داوطلبان عضویت انتظار دارد تا در صورت قبول این اصول به عضویت سایت درآیند.

ب: اطلاعات خصوصی

اعضاء نباید اطلاعاتی را که دارای حساسیت می باشند برروی سایت قرار دهند و قابلمه مسئولیتی درخصوص سوء استفاده از این اطلاعات را قبول نمی کند.

ج: شرایط استفاده

اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آمیز، ....، غیر اخلاقی و غیر قانونی در سایت نمی باشند.
قابلمه تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته را نمی پذیرد.
قابلمه خود را مجــاز بــه کنتــرل مطالبی که در برروی سایت قرار می گیرد می داند ولی خود را ملزم به این امر نمی داند. مسئولیت کامل مطالب قرار داده شده روی سایت بر عهده صاحب آن پروفایل(عضو مربوطه) خواهد بود.
قابلمه می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد. متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید.
در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش نمودید با استفاده از لینک "فراموشی کلمه عبور" می توانید آنرا دریافت کنید و سایت قابلمه مسئولیتی در قبال ارسال این اطلاعات برای شما به طرق دیگر نخواهد داشت.
در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید. مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی پروفایل شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.
قابلمه سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هر گونه تعهدی ارائه می نماید و در مورد قطع شدن خدمات سایت، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات و یا تطابق آن با نیازهای شما تعهدی ندارد.
قابلمه دارای قسمت پشتیبانی می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره، به علت حجم تماسها ندارد.
قابلمه تمامی تلاش خود جهت حفظ و صیانت از اطلاعات شما بعمل خواهد آورد ولیکن اگر چنانچه به هر دلیل بدون اطلاع و رضایت شما، اطلاعات شما توسط اشخاص ثالث مورد سوء استفاده و یا تخریب گردد سایت مسئولیتی در مورد این اتفاقات نخواهد داشت.

د- حقوق مالکیت معنوی:

استفاده از مطالب قرار گرفته برروی سایت در جای دیگر مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد، عکس ها و مطالب مربوط به آنها.
کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای قابلمه متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت است.
قابلمه مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرار گرفته در سایت که قانوناً متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد، استفاده نماید. (بعنوان مثال آنها را بصورت برگزیده در قسمت دیگری از سایت نمایش دهد).
کاربران مجاز به انتشار هیچ مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری و تجاری افراد و حق چاپ و نشر (Copy Right) و سایر حقوق دیگران تجاوز نمایند، نمی باشند.
نظر به قانون حقوق مولفین و مصنفین عرضه غیر قانونی محصولات فرهنگی از جمله دانلود نمودن آلبوم های موسیقی بدون مجوز ناشر در سایت ممنوع است.

هـ- تذکرات مهم:

بیان عقاید مختلف با احترام به اصول فکری و اخلاقی دیگران و با پرهیز از توهین و فحاشی در سایت مجاز می باشد.
بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد.
مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در هیچ قسمت سایت مجاز نمی باشد.
بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد مجاز نمی باشد.
پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی مجاز نمی باشد.
قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید مجاز نمی باشد.
جعل هویت اشخاص حقیقی و یا حقوقی اعم از شرکتها، نهادها و سازمانها و نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به ایشان مجاز نمی باشد.
مدیریت حق دارد هر گاه فعالیت کاربری را مضر تشخیص داد پروفایل کاربری او را مسدود نماید.
هرگاه کاربر به طرق نادرست به جمع آوری امتیاز بپردازد در مرحله اول امتیاز ازو کسر خواهد شد و در صورت تکرار پروفایل او بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد.پس لطفا به فرستادن اسپم اقدام نفرمایید.

پربازدید ترین ها

نظر سنجی

چگونه با قابلمه آشنا شده اید؟
تبلیغات اینترنتی - 40.2%
تبلیغات محیطی - 7.8%
معرفی دوستان - 34.3%
شبکه های اجتماعی - 9.8%
از طریق واحد های غذایی - 7.8%

کل آرا: 102
.زمان رای گیری این نظرسنجی پایان یافته است روشن: 19 مارس 2015 - 00:00